Увага! Вартість турів в цій формі пошуку вказана без врахування знижки, знижка нараховується додатково!
proezd2.png, 13kB

Як правильно підібрати тур?

На сьогоднішній день існує таке широке різноманіття напрямків і варіантів відпочинку за кордоном, що просто розбігаються очі. Але ж як не помилитися в своєму виборі і отримати максимум вражень і позитивних емоцій? В цьому ми обов’язково Вам допоможемо!

Напрямок туру слід вибрати виходячи, в першу чергу, із пори року і власних побажань (пляжний, горнолижний відпочинок, екскурсії, шопінг та ін.).

Якщо у Вас виникають складнощі з вибором, ми обов’язково Вам допоможемо, бо це і є нашим основним завданням і головною концепцією діяльності!

Далі представлена інструкція, як правильно підібрати і замовити тур на нашому сайті.

1. Пошук туру.

Для ефективного пошуку турів Ви можете скористатися формами, представленими на сайті нашого агентства. У нас є абсолютно всі тури, які пропонують найбільш відомі і надійні туроператори України.

В формі необхідно вибрати параметри:

  • - країна відпочинку,
  • - регіон країни (якщо хочете відпочивати в конкретному регіоні);
  • - категорія готелю;
  • - назва готелю (якщо хочете відпочивати в конкретному готелі);
  • - харчування (НВ - сніданок+вечеря; ВВ - сніданок; FB – повний пансіон; AІ – все включено; UAI – ультра все включено; RO – без харчування);
  • - кількість відпочиваючих;
  • - дата виїзду (можна задати період виїзду);
  • - кількість ночей;
  • - місто вильоту (виїзду).

Також пошуком туру для Вас можуть зайнятися наші менеджери. Для цього подзвоніть нам, напишіть на e-mail:zakaz@seetour.com.ua, або залиште запит в розділі «Контакти». Наші менеджери зв’яжуться з Вами та підберуть найкращі пропозиції щодо відпочинку, з урахуванням Ваших побажань, а також нададуть знижку.

2. Замовлення і оплата туру.

Якщо Ви визначились з вибором, менеджер готує договори по даному туру, і після оплати здійснює бронювання туру. Ви отримуєте екземпляр договору і квитанцію про оплату. Для цього Ви можете приїхати до нас в офіс за адресою: м. Київ, пр-т. Голосіївський, 48. Якщо Ви не маєте такої можливості – наш менеджер може приїхати до Вас у офіс для підписання договору і здійснення оплати. Необхідним документом для бронювання туру є оригінал, копія, чи сканкопія загранпаспорту туриста. Можуть знадобитися додаткові документи для оформлення візи.

3. Отримання документів та виліт.

Далі ми надаємо Вам документи: ваучер на поселення в готель, авіаквитки, страховку, пам’ятку туристу. Час вильоту уточнюється за добу до відправлення рейсу.

Приємного відпочинку!